Lamine Diş Kaplama

Lamine diş kaplamaları dişlerinizdeki estetik problemleri hızlı ve etkin şekilde gidermenin, aynı zamanda parlak bir gülümseme elde etmenizin harika bir yoludur.

Lamine Diş Kaplamaları Nedir?

Lamine diş kaplamaları gülümsemenizin en güzel halini keşfetmenize yardımcı olabilecek popüler bir estetik diş hekimliği uygulamasıdır.

Genellikle porselen ve tam seramik (empress) materyalden hastanın ihtiyaç ve isteklerine özel renk ve boyutlarda üretilen lamine diş kaplamaları, dişin ön yüzeyine yapıştırılan ince bir tabakadır ve doğal dişler üzerinde minimum aşındırma yapılarak, dental yapıştırıcı ile uygulanır.

Lamine diş kaplamaları ile birçok estetik ve yapısal sorunlara çözüm sağlanabilir ve bunlardan bazıları şunlardır:

  • Diş Rengi: Dişleriniz sağlıklı olmalarına rağmen genetik sebepler, sigara, çay ve kahve tüketimi, diş bakım rutini nedenleriyle sararabilir veya üzerinde lekeler oluşabilir. Diş beyazlatma ile sonuç alınamayan durumlarda lamine diş kaplama diş renginizi doğal beyaz görünüme kavuşturmak için en kalıcı ve etkili yöntemlerden biridir.
  • Diş Kırılmaları, Aşınmalar ve Çatlamalar: Diş yüzeyi yaş ilerlemesi ve fiziksel etmenler sebebiyle aşınabilir, çatlayabilir veya kırılabilir, lamine diş kaplama ile bu sorunlar giderilebilir. Lamine diş kaplamaları porselen, tam seramik materyalden üretildikleri için fiziksel etmenlere direnci son derece yüksektir, yıllar boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz.
  • Diş Ayrıklığı: Diş ayrıklığı yeme, içme, konuşma gibi aktiviteleri olumsuz  etkileyebileceği gibi aynı zamanda gülüşte estetik sorunlara da yol açabilir. Lamine diş kaplamaları ile dişler arasındaki boşluklar giderilebilir ve kişi daha estetik bir gülümsemeye, daha sağlıklı dişlere kavuşabilir.
  • Diş Boyutu Farklılıkları: Genetik aktarım, diş sıkma ve çeşitli fiziksel etmenlerle  oluşabilen diş boyutlarındaki farklılıkları gidermenin ve düzgün simetrik dişlerle gülümseyebilmenin en hızlı yolu lamine diş kaplamalarıdır. Lamine diş kaplamaları ile farklı boylarda olan dişleriniz gülüş hattınıza uygun seviyeye getirilebilir.

E-Max Lamine Kaplama Nedir?

Yarı saydam ve ultra-ince yapısı sayesinde E-Max lamine diş uygulaması sonrasında gülümseniz doğal diş görünümünü kaybetmez. Bu nedenle E-Max en çok tercih edilen lamine diş kaplama seçeneklerinden biridir. E-Max lamine porselen kaplamalar, lityum disilikat olarak bilinen seramik (empress) bir malzemeden üretilen bir tür lamine kaplamadır. Bu malzeme yüksek mukavemet ve dayanıklılığı ile bilinir. Ayrıca pürüzsüz yüzeyi sayesinde temel ağız, diş temizliği rutini ile kolay temizlenebilir ve uzun süre ilk günkü rengini, ışıltısını, dayanıklılığını korur.

E-Max lamine diş kaplamada diş yüzeyinde sadece dental yapıştırıcı uygulaması için mikro seviyede aşındırma yapılmaktadır. Doğal dişlerinizi korurken gülümsemenizdeki sağlık ve estetik kusurları gidermek için E-Max lamine diş kaplamaları mükemmel bir seçim olacaktır.

Türkiye’de E-Max Kaplamalar

Sağlık teknolojileri ve hizmetlerinde dünyanın sayılı ülkelerinden biri olan Türkiye’de estetik diş hekimliği hizmetleri de son derece ileri seviyededir. Her yıl ABD, Birleşik Krallık ve Avrupa’dan yüz binlerce hasta uygun fiyata yüksek kalitede tedavi görebilmek için Türkiye’yi ziyaret etmektedir. Keşfetmeniz için sizi bekleyen tarihi mekanları, kültürel öğeleri ile Türkiye maceranız yüksek kalite diş tedavileri ile birleştiğinde hayatınızın en güzel ve unutulmaz anılarından biri haline gelecek.

En Güzel Gülümsemenizi Ömer İstanbul’da Keşfedin

Ömer İstanbul uluslararası düzeyde güvenilirliğini ve kalitesini ispat etmiş, her yıl on binlerce hastasını sağlıklı ve mutlu bir gülümsemeye kavuşturan bir diş kliniğidir. Her bir hastasının mümkün olan en iyi hizmeti alabilmesi adına uzman isimlerden oluşan diş hekimi kadrosuna, daima güler yüzlü asistan ekibine ve İstanbul’da geçirecekleri süre boyunca daima destek alabilecekleri bir hasta danışmanı ekibine sahiptir. Diş yapınızı korurken size sağlıklı ve uzun ömürlü estetik sonuçları en uygun fiyata sunar; bunu sağlamak için en kaliteli diş kaplama materyallerini üreten  laboratuvara sahiptir.

Yurt dışından gelen hastaların her ihtiyacına çözüm sunan, uygun fiyatlara en iyi diş tedavileri sağlayan Ömer İstanbul Diş Kliniği, gülümsemenizin en güzel halini keşfedebileceğiniz, unutulmaz bir deneyim sağlamaya hazırdır. Tamamen Ücretsiz ve Online Danışmanlık Hizmeti ile muhteşem bir gülümsemeye ilk adımınızı atabilirsiniz.

Bir Hasta Deneyimi;

Lamine Diş Kaplama

Sık Sorulan Sorular

E-Max kaplamalar dişlerinizi geliştirmek için mükemmel bir seçim olmakla birlikte herkese uygun olmayabilir. Diş kliniğimiz, ağız ve diş sağlığınızı değerlendirmek, E-Max kaplamaları sizin için en doğru seçenek olup olmadığını belirlemek üzere sağlık uzmanlarından oluşan ekibimiz sizlere Ücretsiz Online Danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek  bir tedavi planlaması ve maliyet bilgisi talep edebilirsiniz.

E-Max porselen kaplama minimal invaziv gerektiren bir uygulamadır, bu nedenle işlem sırasında hastalarımız ağrı hissetmezler. Bununla birlikte hastanın konforu adına işlem öncesinde bölgeye lokal anestezi uygulanabilmektedir.

Pürüzsüz yüzeyi, diğer dişlerle uyumlu yapısı sayesinde E-Max lamine kaplamaların bakımı için olağan ağız ve diş bakımına ek işlemler yapmanıza gerek yoktur. Günlük rutin diş fırçalama ve diş ipi kullanımı ile E-Max veneer kaplamalarınızı sorunsuz kullanabilirsiniz.

Hastanın talep ettiği renk tonunda özel üretilen E-Max kaplamalar uzun süre ilk günkü renk ve parlaklığını koruyabilir. Ancak ağız ve diş temizliği ihmal ediliyorsa elbette süreç sonunda kaplamada lekeler ve sararma görülebilir. Bu nedenle E-Max kaplamalarınıza doğal dişlerinize olduğu gibi önem göstermeli, düzenli şekilde temizliğini yapmalısınız.

Tüm diğer sağlık hizmetleri gibi E-Max kaplama fiyatlandırması da hastanın ihtiyaç ve isteklerinin tam olarak belirlenmesi ile yapılabilir. Kaplama yapılacak diş sayısı, dişlerin mevcut durumu ve hastanın özel istekleri E-Max kaplama tedavisi fiyatını belirleyecektir.

Tedavilerimiz

Hemen Size Özel Fiyatlı
Ücretsiz Tedavi Planınızı Talep Edin!

Uzman hasta temsilcilerimiz tedavi sürecinizi baştan sona ücretsiz şekilde planlamak ve sizi daha yakından tanımak için sabırsızlanıyor.

Telefon

Sizi Arayalım

Sizi Arayalım Formu‘nu doldurarak muhteşem bir gülüşe ilk adımınızı atabilirsiniz. Sağlık danışmanlarımız size en kısa sürede ulaşacak.


    keyboard_arrow_up