Gülümsemenize Yeniden Hayat Veren
Tutkulu Bir Ekibiz

Ömer İstanbul Diş Kliniği sağlıklı ve estetik bir gülümseme arayan tüm dünyadan insanların tercih ettiği bir diş kliniğidir. İyi eğitimli, deneyimli diş hekimleri ve daima güler yüzlü ekibiyle mutlu bir gülümsemeyi son teknolojiyle donatılmış, konforlu bir ortamda sunuyoruz

Misyonumuz

Uzman ekip üyelerimiz ile mutlu gülümsemeler yaratabilmek için hastalarımızın ihtiyaçlarını önceleyen kaliteli diş tedavileri sunmayı amaçlıyoruz. Klinik misyonumuzun temeli hasta memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Vizyonumuz

Ömer İstanbul Diş Kliniği olarak vizyonumuz her hastamızla birlikte kendimize artı bir değer katarak, daha iyiyi ve yeniyi keşfedip ağız ve diş sağlığında "dünyanın" parmakla gösterilen öncü adreslerinden biri olabilmektir.

Değerlerimiz

Sağlık, her hastamız için vazgeçilmez bir değerdir, bu nedenle tedavi planlamalarımızı her hastaya özel geliştiriyor, hastalarımızın istek ve ihtiyaçlarına göre şekillendiriyoruz. Mutlu bir gülümsemeye sebep verebilmek bizim en büyük değerimiz.

Dr. Ömer Karaaslan

Kliniğimizin kurucusu ve baş hekimi Dr. Karaaslan, Türkiye’nin önde gelen fakültelerinden Marmara Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi’nde eğitim almıştır. 2013 yılından beri kendisini estetik diş tedavileri konusunda uzmanlaştırmış deneyimli bir diş hekimidir. Dr. Karaaslan hali hazırda tüm dünyadan her yıl on binlerce hasta tarafından tercih edilen ve kurucusu olduğu Ömer İstanbul Diş Merkezi’nde çalışmalarını sürdürmektedir. Dr. Karaaslan, AACD (Amerikan Estetik Diş Hekimliği Akademisi) ve Türkiye Diş Hekimleri Derneği üyesidir ve uluslararası pek çok kongreye katılmıştır.

Misafirlerine sakin ve huzurlu bir ortamda sağlıklı gülüşler sunmayı görev edinen Dr. Karaaslan için en değerli servet, ömür boyu mutlu gülümsemeye sahip olacak hastalarının memnuniyetidir.

Kliniğimiz

İstanbul’un tarihi yarımadasında yer alan kliniğimiz, minimalist bir anlayışla dekore edilmiş ve misafirlerimizin konforu için gereken her türlü ihtiyacı karşılamak üzere donatılmıştır. İşlem odaları, hastalarımızın kendilerini rahat ve ferah hissedebilmeleri için geniş ve yüksek tavanlı olarak tasarlanmıştır. Her katta bulunan bekleme salonları, temiz ve düzenli bir ortam ile ücretsiz ikramlarımız eşliğinde konforlu bir tedavi süreci sunuyoruz.

Uluslararası Sağlık
Turizmi Yetki Belgesi

Kliniğimiz, Sağlık Bakanlığı tarafından verilen ve yurt dışı hastalarını tedavi etmekte hizmet ve kalite yeterliliğini gösteren Uluslararası Sağlık Turizm Yetki Belgesine sahiptir. Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyor ve onları muhteşem bir gülümsemeye kavuşturuyoruz. Kliniğimiz, uluslararası hastalarımızı günün her saatinde kabul ederken onlarca dilde hizmet veren hasta danışmanları ile tüm ihtiyaçlarınızı giderebilecek altyapıya sahiptir.

Hemen Size Özel Fiyatlı
Ücretsiz Tedavi Planınızı Talep Edin!

Uzman hasta temsilcilerimiz tedavi sürecinizi baştan sona ücretsiz şekilde planlamak ve sizi daha yakından tanımak için sabırsızlanıyor.

Telefon

Sizi Arayalım

Sizi Arayalım Formu‘nu doldurarak muhteşem bir gülüşe ilk adımınızı atabilirsiniz. Sağlık danışmanlarımız size en kısa sürede ulaşacak.


    keyboard_arrow_up