Size “Gülümsemeniz için bir sebep” Vermeyi Hedefliyoruz

Hakkımızda

İstanbul Fatih’te bulunan Diş Polikliniğimiz, misafirlerine rahat ve samimi bir ortamda genel, estetik ve restoratif diş tedavi hizmetleri sunmaktadır. Yenilikçi ve kaliteli yapısından ödün vermeyen kliniğimiz, öncelikle hasta memnuniyetini üst seviyede tutarak makul ücretlerle diş tedavi hizmeti vermeyi amaçlar.

Kullandığımız tüm implantlar ve kaplamalar garantili ve sertifikalıdır. Ayrıca yapılan işlemlerin tümü memnuniyet garantisi altındadır.

Merkez Polikliniğimiz Fatih dışında, Esenler ve Bağcılar olmak üzere iki şubesi daha bulunmaktadır.

Diyoruz ki; Makul ücretlerle sağlıklı dişlere kavuşmak herkesin hakkı!

Dr Ömer Karaaslan Hakkında

Kurucu Diş Hekimimiz Dr Ömer Karaaslan, Bağcılar ve Esenler şubelerinin ardından, hızlı bir büyüme ivmesi ile kısa zamanda Fatih merkez şubesini hizmete açmıştır.

Kurduğu polikliniklerde, sıradan olmayan tedavi yaklaşımları sayesinde kısa bir sürede hatırı sayılır bir kitleyi yakalamayı başarmıştır. Her gün, Türkiye’de ve  dünyanın  dört bir yanından gelen misafirlerine en iyi diş tedavisini, en makul ücretlerle sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Kliniğimiz

İstanbul Fatih merkez şubemiz, dört katlı olup toplam yedi ünitlidir. İşlem odalarımızın hepsi geniş ve vatan caddesine cephedir.

Her katında bekleme salonları bulunmakta ve hastaların tüm konforları sağlanmaktadır.

İmkanlar

  • check-mark-17 Ünit
  • check-mark-1Kolay Ulaşım
  • check-mark-1Konforlu Bekleme Salonları
  • check-mark-1Turistik Merkezlere Yakın

Neden Ömer İstanbul?

En yeni ekipmanları kullanıyoruz ve standartları kendi standartlarımızı karşılayan özenle seçilmiş diş laboratuvarlarına sahibiz. Diş yapınızı korurken size sağlıklı, uzun ömürlü estetik sonuçlar sağlamak için maliyet ne olursa olsun en kaliteli malzemeleri seçtik.

Diş hekimliğinde en önemli faktörlerden biri tedavinin sürekliliği ve bütünlüğüdür. Tedavinin ardından, size atanmış hasta temsilcisi her zaman destek için yanınızda olur.

Diş hekimi korkusu olan hastalarımız için son derece duyarlı bir ekibe sahibiz.

Kliniğimizde, markadan bağımsız ve tarafsız tedaviler sunarız. Bu sayede hastalarımız ekonomik ve etkili bir tedavi deneyimi yaşarlar.

Kısacası, tüm ihtiyaçlarınız için kapsamlı, kaliteli, uygun ücretli, diş tedavilerini aynı çatıda toplamış bir kliniğiz.