Türkiye'de Tatil Gibi Bir Diş Tedavisi Deneyimi

Sizin İçin Her Şeyi Düşündük!

Karşılama ve Uğurlama

Uçağınızın iniş saatinizi takip ediyoruz, sizi havaalanında karşılıyoruz ve otelinize kadar size eşlik ediyoruz. Dönüşte de sizi yalnız bırakmıyoruz; sizi havaalanına kadar uğurluyoruz.

Kliniğe Yakın Konaklama

Polikliniğimiz, oteller bölgesine yakın bir konumda bulunmaktadır. Sizi yürüme mesafesindeki anlaşmalı olduğumuz konforlu otellerde misafir ediyoruz.

Size Özel Danışman

Hastalarımızla olan iletişimimiz tedavinin öncesinde başlar ve tedavi sonuçları alınana kadar devam eder. Kliniğimizde farklı dilleri konuşabilen size özel hasta danışmanlarımız her zaman yanınızda olacaklar.

Neden Türkiye'de Tedavi Olmalısınız?

Türkiye’de çoğu ülkeye göre %70’e kadar varan uygun fiyatlarla tedavi olunabilir.

Türkiye, tıp eğitimi ve sağlık hizmetlerinde dünyanın en iyilerindendir.

Türkiye’de tedavi, eşsiz doğası ve derin tarihiyle bir tatil deneyimine dönüşür.

Dünyanın her yerinden Türkiye’ye rahat ve sürekli ulaşım imkânı vardır.

Türkiye'de Diş Tedavisi:
Sıkça Sorulan Sorular

Sağlık hizmetlerinde yüksek kalite standartlarına ve birçok ülkeye göre avantajlı fiyatlara sahip olması Türkiye’nin tercih edilmesinin temel sebepleridir. Bununla beraber eşsiz doğası ve tarihiyle tedavi süreci yurt dışı hastaları için unutulmaz bir tatil deneyimine dönüşmektedir.

Türkiye’de tüm sağlık hizmetleri T. C. Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenmekte ve denetlenmektedir. Ayrıca yurt dışı hastalarına hizmet verebilmek için ek kalite ve güvence standartları sağlandığını gösteren, kliniğimizin de sahip olduğu Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi tedavi kalitesinin ve memnuniyetin en önemli güvenceleridir.

Türkiye’de diş tedavi fiyatları, AB ülkeleri ve ABD gibi diğer ülkelere kıyasla daha uygundur ve hastalar kendi ülkelerine göre %70’e kadar varan tasarruf sağlayabilir. Bu nedenle Türkiye, diş tedavisi için popüler bir destinasyon haline gelmiştir. Her hastanın ihtiyaçları ve istekleri farklı olduğu için tedavi fiyatları kişiye özel olarak belirlenir. Ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanarak, size özel tedavi planı ve fiyatlandırma konusunda bilgi alabilirsiniz.

Türkiye, düşük yaşam maliyeti, rekabetçi sağlık sektörü, döviz kuru avantajı ve diş turizmi teşvikleri gibi faktörlerle diş tedavilerinde avantajlı bir ülke konumundadır. Sağlık personeli ve hizmetlerindeki kaliteyle birlikte, Türkiye diş tedavileri için uygun maliyet ve kolay erişilebilirlik seçeneklerini sunmaktadır.

Yurt dışından gelen hastalar için Türkiye’de diş tedavi süreci genellikle kısa tutulmaya çalışılır. Özellikle kozmetik diş tedavileri, genellikle tek bir ziyarette bir hafta gibi kısa bir sürede tamamlanabilir. Ancak tedavinin karmaşıklığı ve hastanın durumuna bağlı olarak seans ve süreler değişebilir. Ücretsiz ve online olarak oluşturulan “tedavi planlaması” ile size diş tedavilerinin tamamlanma süresi hakkında detaylı bilgi sağlayabiliriz. Amacımız, sizin sağlıklı ve estetik dişlere kolayca kavuşmanızı sağlamaktır.

Türkiye’de en iyi diş hekimleri için belirli bir şehir veya yer göstermek zordur çünkü ülkemizde birçok nitelikli ve deneyimli diş hekimi bulunmaktadır. Türkiye genelinde, özellikle büyük şehirlerde, birçok üst düzey tıp ve diş hekimliği fakültesi bulunmakta ve bu fakültelerden mezun olan hekimler yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

Ancak İstanbul gibi büyük şehirler, diş hekimleri açısından daha fazla seçenek sunar. İstanbul hem yerli hem de yabancı hastalar için bir diş sağlığı merkezi olarak öne çıkar ve birçok uzman diş hekimi bu şehirde hizmet verir.

Kliniğimizde alanının en iyisi diş hekimleriyle modern teknoloji ile donatılmış ünitelerimizde kozmetik ve restoratif diş tedavileri vermekteyiz.

Türkiye’deki diş tedavileri sırasında hastalar sedasyon anestezi yöntemiyle rahatlatılabilir. Uzman diş hekimi ve deneyimli sağlık personeli eşliğinde yapılan diş tedavisi sırasında hastanın konforlu ve güvende hissetmeleri büyük bir önem taşır.

Kliniğimizde, hastaların ihtiyaçları ve uygunluğu doğrultusunda sedasyon seçeneği sunulmaktadır.

Hemen Size Özel Fiyatlı
Ücretsiz Tedavi Planınızı Talep Edin!

Uzman hasta temsilcilerimiz tedavi sürecinizi baştan sona ücretsiz şekilde planlamak ve sizi daha yakından tanımak için sabırsızlanıyor.

Telefon

Sizi Arayalım

Sizi Arayalım Formu‘nu doldurarak muhteşem bir gülüşe ilk adımınızı atabilirsiniz. Sağlık danışmanlarımız size en kısa sürede ulaşacak.


    keyboard_arrow_up